Laatste nieuws

Peers activiteit POVO Let’s Meet

01-03-2024 Lees meer..

Workshop Positieve Psychologie

01-03-2024 Lees meer..
Meer nieuws

Informatiebijeenkomst 11 november 2020 gaat NIET door!

05-10-2020

Gezien de Corona-perikelen zijn wij genoodzaakt de informatiebijeenkomst LWOO/PrO voor ouder(s)/verzorger(s) van leerlingen die mee gaan doen met de LWOO/PrO onderzoeken te annuleren.
Er is geen ruimte beschikbaar waar de veiligheid van onze en uw gezondheid gewaarborgd kan worden (1,5 meter). Deze bijeenkomst staat gepland voor woensdag 11 november a.s.

Mochten ouder(s)/verzorger(s) vragen hebben, dan kunnen zij contact opnemen met de contactpersoon VO-school waar de leerling mee gaat doen met de testdag.
Zij zijn volledig op de hoogte van het reilen en zeilen op de testdag en zijn daar ook bij aanwezig.
Assink Haaksbergen: Marleen Nijkrake (m.nijkrake@hetassink.nl)
Assink Eibergen & Neede: Martine Kamphuis (mah.kamphuis@hetassink.nl)
Marianum: Sandy Liptiay (s.liptiay@marianum.nl)
MaxX: Liesbeth Bergsma (l.bergsma@maxxonderwijs.nl)
Pronova: Jos Bleumink (jbleumink@pronovapraktijkonderwijs.nl)
Staring Borculo: Gemma van Schooten (g.vanschooten@staring.nl)
Staring Lochem: Natascha Veldhuizen (n.veldhuizen@staring.nl)
Schaersvoorde: Annemarie Boom (A.Boom@Schaersvoorde.nl)
Zone.college: Berna Sijbolts (bsijbolts@zone.college)